Společnost Tchibo začínala jako zásilkový obchod s kávou, a to již roku 1949. Založil ji Max Herz. Společnost prošla dlouhým vývojem. Stala se mezinárodní společností, která už dávno nenabízí jen kávu. Má široký sortiment zboží, které neustále inovuje a jisti si může také být jeho kvalitou.

Společnost Tchibo má své mnohé příznivce i v České republice. Je u nás od roku 1991. V té době nabízela hlavně kávu. Svou oblíbenou kávu si u této společnosti najdou běžní konzumenti, ale i nároční zákazníci.

Důležitým mezníkem působení společnosti Tchibo u nás je rok 2004, kdy firma rozvinula v České republice svou činnost, a začala nabízet rozmanité spotřební zboží.

Tchibo aktuální nabídka

Vždy aktuální letáky plné super slev!

Jaký sortiment nabízí společnosti Tchibo

Jak jsme si výše uvedli, společnost Tchibo prorazila na trh s kvalitní kávou. V současné době však nabízí paletu rozmanitého spotřebního zboží a díky tomu, že se každý týden nabídka mění, si vybere skutečně každý.

Kromě kávy je silně zastoupená oblast módy. Oblečení si v nabídce najdou dámy, pánové a obléknete s Tchibo i vaše dítka. A jaké konkrétní oblečení je pro vás k mání? Opět platí, že je z čeho si vybírat, ať už hledáte něco elegantního na sebe či byste raději nějaké kvalitní funkční oblečení.

Dále si v kategorii spotřebního zboží budete moci vybírat výrobky zaměřené na kuchyňské či zahradní potřeby, sportovní potřeby, potřeby na volný čas, šperky atd.

V České republice vám také na vybraných místech společnost nabízí kávové bary. Jde o menší obchody (často v rámci hypermarketů), ve kterých koupíte nejen kávu a spotřební zboží Tchibo, ale je v nich také možné posedět a dát si šálek kávy a něco dobrého k ní.

Každý týden nové akce

Lidé nakupují rádi v obchodech Tchibo, ať už v e-shopu či kamenných prodejnách. Důvodem je nejen obrovská nabídka kvalitního a atraktivního zboží za příznivou cenu, ale také to, že každou středu nabízí společnost nový sortiment. Vždy se můžete podívat, co vás čeká příští týden.

Je dobré sledovat nabídku každý týden, protože platí pouze do vyčerpání zásob. A na co se můžete těšit? Zpravidla se zboží uzpůsobuje nějaké události (Vánoce, Velikonoce, Valentýn…) či alespoň konkrétnímu ročnímu období, například jaro - vybavení pro lidi, kteří běhají či chtějí začít běhat.

Nezapomeňte také sledovat zboží ve slevách. V internetovém obchodě ho najdete pod samostatnou kategorií „Slevy“. Najdete v ní „kousky“ za ještě příznivější cenu.

Chcete-li být neustále informovaní o aktuální nabídce v obchodě Tchibo, aniž byste ji sledovali, přihlaste se k odebírání newsletteru. Budete mít stále přehled o nových akcích a nic vám tak neunikne.

Tchibo aktuální nabídka

Přehled aktuálních slev!

Tchibo: Ještě více výhod...

Chcete-li čerpat ještě více výhod při nákupech v Tchibo obchodech, přihlaste se do programu TchiboCard. Ti, kteří jsou v tomto programu, mohou využívat četných výhod.

Do programu TchiboCard se přihlašujete prostřednictvím telefonu, internetu či přímo v kamenných obchodech. Přihlášení je zdarma.

Po přihlášení začnete při každém nákupu sbírat tzv. „věrnostní zrnka“, za které získáte prémie. Počet získaných věrnostních zrnek se odvíjí podle ceny zboží. Tato zrnka můžete vyměnit za atraktivní prémie. Otevírají se vám také exkluzivní nabídky a akce pouze pro majitele TchiboCard a budete dostávat newslettery s dalšími slevami a atraktivními akcemi.

Sledujte pravidelně nabídku společnosti Tchibo a jistě v ní dříve či později najdete sortiment zboží, který vás zaujme.